Menu Zamknij

Grabka zagra z łódzkimi klubami

Grabka Grabica nie pogra ze znanymi sobie klubami

W sezonie 2021/2022 Grabka Grabica, która swoje mecze rozgrywa w Szydłowie spadła do klasy A. Okręgówka – jej dotychczasowy szczyt możliwości – okazała się za mocna, i zawodnicy ponownie będą mierzyć się na niższym szczeblu. Nie pojadą jednak jak niegdyś do Radzic na kraniec powiatu opoczyńskiego. Nie pojadą też do Żytna, aż za Radomsko.

Dawnymi znajomymi jakich Grabka spotka oprócz drużyn z Łodzi i okolic Pabianic, będą Tęcza Janków i LKS Czarnocin. Te drużyny też można było spotkać w rozgrywkach ligowych pod egidą OZPN Piotrków. Obecnie wszystkie rozgrywki prowadzi Łódzki Związek Piłki Nożnej, mając do dyspozycji swoje delegatury.

Grabka, która w 2023 roku będzie obchodzić 20-lecie, może poszczycić się również dwoma sezonami gry drużyny kobiecej. Był też czas, gdy Grabka wystawiała także drużynę rezerw.

Gdy zakończy się runda jesienna, poinformujemy o rezultatach uzyskiwanych przez drużynę seniorów. Ciekawi jesteśmy jak spisze się na łódzkim podwórku, a przypominamy że w minionym sezonie Grabka pokonała m.in. Szczerbca Wolbórz i Świt Kamieńsk na wyjeździe.

grabka grabica
Zawodnicy Grabki Grabica, foto A.B. Sport Foto

Podobne wpisy