Grupa IV klasy „B” liczy w sezonie 2021/2022 10 zespołów. Klasa B tworzona jest z drużyn z powiatów piotrkowskiego, opoczyńskiego, piotrkowskiego, bełchatowskiego, tomaszowskiego i radomszczańskiego. Wśród nich rezerwy IV-ligowego Skalnika Sulejów oraz Ceramiki Opoczno z okręgówki.
Klasa B to jedyna taka klasa z regionu piotrkowskiego na sezon 2021/2022.
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 18 | 43 | 77 | 22 | 13 | 4 | 1 |
2 | Skalnik II Sulejów | 18 | 38 | 59 | 20 | 11 | 5 | 2 |
3 | Czartoria Ręczno | 18 | 38 | 47 | 21 | 12 | 2 | 4 |
4 | LKS Dobryszyce | 18 | 35 | 35 | 34 | 11 | 2 | 5 |
5 | Mazovia Tomaszów | 18 | 28 | 42 | 39 | 8 | 4 | 6 |
6 | Atom Januszewice | 18 | 20 | 43 | 51 | 5 | 5 | 8 |
7 | Luciąża Przygłów | 18 | 19 | 33 | 37 | 5 | 4 | 9 |
8 | Ruch 1951 Chrzanowice | 18 | 17 | 26 | 56 | 5 | 2 | 11 |
9 | Lechia Bełchatów | 18 | 12 | 26 | 55 | 3 | 3 | 12 |
10 | Zjednoczeni Budziszewice | 18 | 4 | 10 | 63 | 1 | 1 | 16 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 17 | 42 | 74 | 19 | 13 | 3 | 1 |
2 | Czartoria Ręczno | 17 | 38 | 47 | 19 | 12 | 2 | 3 |
3 | Skalnik II Sulejów | 17 | 35 | 57 | 20 | 10 | 5 | 2 |
4 | LKS Dobryszyce | 17 | 32 | 34 | 34 | 10 | 2 | 5 |
5 | Mazovia Tomaszów | 17 | 25 | 39 | 39 | 7 | 4 | 6 |
6 | Atom Januszewice | 17 | 19 | 40 | 48 | 5 | 4 | 8 |
7 | Luciąża Przygłów | 17 | 18 | 31 | 35 | 5 | 3 | 9 |
8 | Ruch 1951 Chrzanowice | 17 | 17 | 26 | 55 | 5 | 2 | 10 |
9 | Lechia Bełchatów | 17 | 11 | 24 | 53 | 3 | 2 | 12 |
10 | Zjednoczeni Budziszewice | 17 | 4 | 10 | 60 | 1 | 1 | 15 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 16 | 39 | 71 | 19 | 12 | 3 | 1 |
2 | Czartoria Ręczno | 16 | 38 | 47 | 18 | 12 | 2 | 2 |
3 | Skalnik II Sulejów | 16 | 34 | 56 | 19 | 10 | 4 | 2 |
4 | LKS Dobryszyce | 16 | 29 | 33 | 34 | 9 | 2 | 5 |
5 | Mazovia Tomaszów | 16 | 24 | 38 | 38 | 7 | 3 | 6 |
6 | Atom Januszewice | 16 | 18 | 37 | 45 | 5 | 3 | 8 |
7 | Luciąża Przygłów | 16 | 17 | 28 | 32 | 5 | 2 | 9 |
8 | Ruch 1951 Chrzanowice | 16 | 14 | 25 | 55 | 4 | 2 | 10 |
9 | Lechia Bełchatów | 16 | 11 | 24 | 52 | 3 | 2 | 11 |
10 | Zjednoczeni Budziszewice | 16 | 4 | 10 | 57 | 1 | 1 | 14 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 15 | 38 | 70 | 18 | 12 | 2 | 1 |
2 | Czartoria Ręczno | 15 | 35 | 36 | 18 | 11 | 2 | 2 |
3 | Skalnik II Sulejów | 15 | 33 | 55 | 18 | 10 | 3 | 2 |
4 | LKS Dobryszyce | 15 | 29 | 31 | 27 | 9 | 2 | 4 |
5 | Mazovia Tomaszów | 15 | 21 | 31 | 36 | 6 | 3 | 6 |
6 | Atom Januszewice | 15 | 15 | 34 | 45 | 4 | 3 | 8 |
7 | Luciąża Przygłów | 15 | 14 | 25 | 30 | 4 | 2 | 9 |
8 | Ruch 1951 Chrzanowice | 15 | 14 | 23 | 52 | 4 | 2 | 9 |
9 | Lechia Bełchatów | 15 | 11 | 24 | 41 | 3 | 2 | 10 |
10 | Zjednoczeni Budziszewice | 15 | 4 | 10 | 54 | 1 | 1 | 13 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 14 | 35 | 68 | 18 | 11 | 2 | 1 |
2 | Czartoria Ręczno | 14 | 32 | 34 | 17 | 10 | 2 | 2 |
3 | Skalnik II Sulejów | 14 | 30 | 48 | 17 | 9 | 3 | 2 |
4 | LKS Dobryszyce | 14 | 29 | 31 | 25 | 9 | 2 | 3 |
5 | Mazovia Tomaszów | 14 | 20 | 30 | 35 | 6 | 2 | 6 |
6 | Atom Januszewice | 14 | 15 | 33 | 38 | 4 | 3 | 7 |
7 | Ruch 1951 Chrzanowice | 14 | 14 | 22 | 50 | 4 | 2 | 8 |
8 | Luciąża Przygłów | 14 | 11 | 22 | 30 | 3 | 2 | 9 |
9 | Lechia Bełchatów | 14 | 10 | 23 | 40 | 3 | 1 | 10 |
10 | Zjednoczeni Budziszewice | 14 | 4 | 10 | 51 | 1 | 1 | 12 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 13 | 32 | 65 | 18 | 10 | 2 | 1 |
2 | Czartoria Ręczno | 13 | 29 | 32 | 17 | 9 | 2 | 2 |
3 | LKS Dobryszyce | 13 | 28 | 28 | 22 | 9 | 1 | 3 |
4 | Skalnik II Sulejów | 13 | 27 | 45 | 17 | 8 | 3 | 2 |
5 | Mazovia Tomaszów | 13 | 17 | 25 | 33 | 5 | 2 | 6 |
6 | Atom Januszewice | 13 | 14 | 30 | 35 | 4 | 2 | 7 |
7 | Ruch 1951 Chrzanowice | 13 | 14 | 20 | 45 | 4 | 2 | 7 |
8 | Luciąża Przygłów | 13 | 11 | 22 | 28 | 3 | 2 | 8 |
9 | Lechia Bełchatów | 13 | 10 | 23 | 37 | 3 | 1 | 9 |
10 | Zjednoczeni Budziszewice | 13 | 4 | 10 | 48 | 1 | 1 | 11 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 12 | 29 | 63 | 17 | 9 | 2 | 1 |
2 | Czartoria Ręczno | 12 | 26 | 29 | 17 | 8 | 2 | 2 |
3 | Skalnik II Sulejów | 12 | 26 | 44 | 16 | 8 | 2 | 2 |
4 | LKS Dobryszyce | 12 | 25 | 25 | 22 | 8 | 1 | 3 |
5 | Mazovia Tomaszów | 12 | 14 | 21 | 30 | 4 | 2 | 6 |
6 | Atom Januszewice | 12 | 14 | 27 | 31 | 4 | 2 | 6 |
7 | Ruch 1951 Chrzanowice | 12 | 13 | 19 | 44 | 4 | 1 | 7 |
8 | Luciąża Przygłów | 12 | 11 | 21 | 26 | 3 | 2 | 7 |
9 | Lechia Bełchatów | 12 | 10 | 23 | 34 | 3 | 1 | 8 |
10 | Zjednoczeni Budziszewice | 12 | 4 | 10 | 45 | 1 | 1 | 10 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 11 | 26 | 57 | 16 | 8 | 2 | 1 |
2 | Czartoria Ręczno | 11 | 26 | 28 | 14 | 8 | 2 | 1 |
3 | Skalnik II Sulejów | 11 | 23 | 41 | 16 | 7 | 2 | 2 |
4 | LKS Dobryszyce | 11 | 22 | 22 | 22 | 7 | 1 | 3 |
5 | Atom Januszewice | 11 | 13 | 24 | 28 | 4 | 1 | 6 |
6 | Ruch 1951 Chrzanowice | 11 | 13 | 18 | 38 | 4 | 1 | 6 |
7 | Mazovia Tomaszów | 11 | 11 | 18 | 29 | 3 | 2 | 6 |
8 | Luciąża Przygłów | 11 | 11 | 21 | 23 | 3 | 2 | 6 |
9 | Lechia Bełchatów | 11 | 9 | 20 | 31 | 3 | 0 | 8 |
10 | Zjednoczeni Budziszewice | 11 | 4 | 10 | 42 | 1 | 1 | 9 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Czartoria Ręczno | 10 | 26 | 27 | 9 | 8 | 2 | 0 |
2 | Ceramika II Opoczno | 10 | 23 | 52 | 15 | 7 | 2 | 1 |
3 | LKS Dobryszyce | 10 | 22 | 22 | 15 | 7 | 1 | 2 |
4 | Skalnik II Sulejów | 10 | 20 | 34 | 16 | 6 | 2 | 2 |
5 | Ruch 1951 Chrzanowice | 10 | 13 | 17 | 33 | 4 | 1 | 5 |
6 | Luciąża Przygłów | 10 | 11 | 21 | 21 | 3 | 2 | 5 |
7 | Atom Januszewice | 10 | 10 | 19 | 27 | 3 | 1 | 6 |
8 | Mazovia Tomaszów | 10 | 8 | 16 | 29 | 2 | 2 | 6 |
9 | Lechia Bełchatów | 10 | 6 | 17 | 31 | 2 | 0 | 8 |
10 | Zjednoczeni Budziszewice | 10 | 4 | 10 | 39 | 1 | 1 | 8 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Czartoria Ręczno | 9 | 23 | 24 | 8 | 7 | 2 | 0 |
2 | Ceramika II Opoczno | 9 | 20 | 45 | 13 | 6 | 2 | 1 |
3 | Skalnik II Sulejów | 9 | 20 | 32 | 13 | 6 | 2 | 1 |
4 | LKS Dobryszyce | 9 | 19 | 19 | 14 | 6 | 1 | 2 |
5 | Luciąża Przygłów | 9 | 11 | 20 | 18 | 3 | 2 | 4 |
6 | Ruch 1951 Chrzanowice | 9 | 10 | 14 | 33 | 3 | 1 | 5 |
7 | Atom Januszewice | 9 | 10 | 18 | 24 | 3 | 1 | 5 |
8 | Mazovia Tomaszów | 9 | 8 | 14 | 22 | 2 | 2 | 5 |
9 | Zjednoczeni Budziszewice | 9 | 4 | 10 | 36 | 1 | 1 | 7 |
10 | Lechia Bełchatów | 9 | 3 | 14 | 29 | 1 | 0 | 8 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 8 | 20 | 42 | 9 | 6 | 2 | 0 |
2 | Skalnik II Sulejów | 8 | 20 | 32 | 12 | 6 | 2 | 0 |
3 | Czartoria Ręczno | 8 | 20 | 23 | 8 | 6 | 2 | 0 |
4 | LKS Dobryszyce | 8 | 16 | 17 | 14 | 5 | 1 | 2 |
5 | Ruch 1951 Chrzanowice | 8 | 10 | 14 | 31 | 3 | 1 | 4 |
6 | Luciąża Przygłów | 8 | 8 | 16 | 17 | 2 | 2 | 4 |
7 | Mazovia Tomaszów | 8 | 7 | 13 | 21 | 2 | 1 | 5 |
8 | Atom Januszewice | 8 | 7 | 14 | 21 | 2 | 1 | 5 |
9 | Lechia Bełchatów | 8 | 3 | 13 | 25 | 1 | 0 | 7 |
10 | Zjednoczeni Budziszewice | 8 | 3 | 9 | 35 | 1 | 0 | 7 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 7 | 17 | 36 | 8 | 5 | 2 | 0 |
2 | Skalnik II Sulejów | 7 | 17 | 29 | 10 | 5 | 2 | 0 |
3 | Czartoria Ręczno | 7 | 17 | 20 | 8 | 5 | 2 | 0 |
4 | LKS Dobryszyce | 7 | 16 | 17 | 11 | 5 | 1 | 1 |
5 | Ruch 1951 Chrzanowice | 7 | 7 | 13 | 31 | 2 | 1 | 4 |
6 | Mazovia Tomaszów | 7 | 7 | 11 | 18 | 2 | 1 | 4 |
7 | Atom Januszewice | 7 | 7 | 14 | 18 | 2 | 1 | 4 |
8 | Luciąża Przygłów | 7 | 5 | 13 | 17 | 1 | 2 | 4 |
9 | Lechia Bełchatów | 7 | 3 | 13 | 24 | 1 | 0 | 6 |
10 | Zjednoczeni Budziszewice | 7 | 3 | 8 | 29 | 1 | 0 | 6 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 6 | 16 | 33 | 5 | 5 | 1 | 0 |
2 | Skalnik II Sulejów | 6 | 16 | 26 | 7 | 5 | 1 | 0 |
3 | Czartoria Ręczno | 6 | 14 | 13 | 4 | 4 | 2 | 0 |
4 | LKS Dobryszyce | 6 | 13 | 14 | 10 | 4 | 1 | 1 |
5 | Mazovia Tomaszów | 6 | 7 | 10 | 15 | 2 | 1 | 3 |
6 | Ruch 1951 Chrzanowice | 6 | 6 | 11 | 29 | 2 | 0 | 4 |
7 | Luciąża Przygłów | 6 | 4 | 11 | 15 | 1 | 1 | 4 |
8 | Atom Januszewice | 6 | 4 | 8 | 16 | 1 | 1 | 4 |
9 | Lechia Bełchatów | 6 | 3 | 9 | 17 | 1 | 0 | 5 |
10 | Zjednoczeni Budziszewice | 6 | 3 | 6 | 23 | 1 | 0 | 5 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 5 | 13 | 28 | 4 | 4 | 1 | 0 |
2 | Skalnik II Sulejów | 5 | 13 | 24 | 6 | 4 | 1 | 0 |
3 | LKS Dobryszyce | 5 | 13 | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 |
4 | Czartoria Ręczno | 5 | 11 | 8 | 4 | 3 | 2 | 0 |
5 | Ruch 1951 Chrzanowice | 5 | 6 | 11 | 24 | 2 | 0 | 3 |
6 | Mazovia Tomaszów | 5 | 4 | 9 | 15 | 1 | 1 | 3 |
7 | Atom Januszewice | 5 | 4 | 7 | 14 | 1 | 1 | 3 |
8 | Lechia Bełchatów | 5 | 3 | 9 | 16 | 1 | 0 | 4 |
9 | Zjednoczeni Budziszewice | 5 | 3 | 5 | 19 | 1 | 0 | 4 |
10 | Luciąża Przygłów | 5 | 1 | 7 | 14 | 0 | 1 | 4 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 4 | 10 | 24 | 4 | 3 | 1 | 0 |
2 | Skalnik II Sulejów | 4 | 10 | 14 | 6 | 3 | 1 | 0 |
3 | LKS Dobryszyce | 4 | 10 | 8 | 5 | 3 | 1 | 0 |
4 | Czartoria Ręczno | 4 | 8 | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 |
5 | Mazovia Tomaszów | 4 | 4 | 8 | 11 | 1 | 1 | 2 |
6 | Atom Januszewice | 4 | 4 | 7 | 9 | 1 | 1 | 2 |
7 | Lechia Bełchatów | 4 | 3 | 9 | 12 | 1 | 0 | 3 |
8 | Zjednoczeni Budziszewice | 4 | 3 | 5 | 9 | 1 | 0 | 3 |
9 | Ruch 1951 Chrzanowice | 4 | 3 | 7 | 23 | 1 | 0 | 3 |
10 | Luciąża Przygłów | 4 | 1 | 7 | 12 | 0 | 1 | 3 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 3 | 7 | 10 | 3 | 2 | 1 | 0 |
2 | Skalnik II Sulejów | 3 | 7 | 10 | 4 | 2 | 1 | 0 |
3 | LKS Dobryszyce | 3 | 7 | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 |
4 | Czartoria Ręczno | 3 | 5 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 |
5 | Mazovia Tomaszów | 3 | 4 | 7 | 9 | 1 | 1 | 1 |
6 | Lechia Bełchatów | 3 | 3 | 8 | 8 | 1 | 0 | 2 |
7 | Zjednoczeni Budziszewice | 3 | 3 | 5 | 8 | 1 | 0 | 2 |
8 | Ruch 1951 Chrzanowice | 3 | 3 | 6 | 9 | 1 | 0 | 2 |
9 | Luciąża Przygłów | 3 | 1 | 5 | 8 | 0 | 1 | 2 |
10 | Atom Januszewice | 3 | 1 | 3 | 8 | 0 | 1 | 2 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Ceramika II Opoczno | 2 | 6 | 10 | 3 | 2 | 0 | 0 |
2 | Skalnik II Sulejów | 2 | 6 | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 |
3 | LKS Dobryszyce | 2 | 6 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 |
4 | Czartoria Ręczno | 2 | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 |
5 | Zjednoczeni Budziszewice | 2 | 3 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1 |
6 | Mazovia Tomaszów | 2 | 3 | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 |
7 | Atom Januszewice | 2 | 1 | 2 | 5 | 0 | 1 | 1 |
8 | Lechia Bełchatów | 2 | 0 | 5 | 8 | 0 | 0 | 2 |
9 | Luciąża Przygłów | 2 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 2 |
10 | Ruch 1951 Chrzanowice | 2 | 0 | 3 | 8 | 0 | 0 | 2 |
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Skalnik II Sulejów | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
2 | Mazovia Tomaszów | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
3 | Ceramika II Opoczno | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |
4 | Czartoria Ręczno | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
5 | LKS Dobryszyce | 1 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
6 | Zjednoczeni Budziszewice | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 |
7 | Lechia Bełchatów | 1 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 |
8 | Luciąża Przygłów | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 |
9 | Atom Januszewice | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 |
10 | Ruch 1951 Chrzanowice | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 |